Tarla ve Zeytinlik Tapusunu Gösterip, Üzerinde  "Doğa Termal Tatil Köyü Devremülk Projesi" Organize Ettiler.."Sonuç, Ne?" Diye Soralım mı?

Sözleşmeler, Noter dışı ve Adi..
Hiç bir geçerliliği yok..Vay başımıza gelenlere bakın..

TAPU:TARLA VE ZEYTİNLİK TAPUSU, VAY BE!

Ne (?) İş bu, bilen var mı?

Esenköy Doğa Termal Tatil Köyü "DEVRE MÜLK PROJESİ" öldü mü?

*Eğer
"Öldüyse ne olacak  bu sözleşmeye imza atan, para yatıran  tüketicinin hali" diye soranlar var..İlgili projenin sorumluları arasında bizi duyan, okuyan,izleyen varsa, bir cevap versinler...Yayınlayalım, tüketicilerimize güzel haberler verelim...

*Şimdilerde, yaklaşık 800 üye kaydedildiği bildirilen ,yan tarafta sözleşmenin 1. sayfası yayınlanan satışlarla ilgili ,
"PANİK HAVASI" var..

 

İşte mağdurların,dedikleri:

"
1-Bizlere, Yalova,Çınarcık İlçesi, Esenköy mahallesi mevkiinde bir tarla gösterilerek, (Tapuda tarla ve zeytinlik olarak kayıtlı)  "burada sizlere çok güzel ve çok para edecek devre mülkler yapacağız" diye bazılarımızdan 100.000,00 TL , bazılarımızdan 10.000,00 TL peşin tahsilatlar yaparak ve peşin para ödeyemeyenlere de binlerce TL tutarında senetler imzalatarak borçlandırdılar.

 Bu güne kadar, bu devre mülk inşaatları ufukta görünmüyor. Ne olacağı da bilinmiyor..

 

2- Geçtiğimiz günlerde bizimle toplantı yapan şirket müdürü, "Biz galiba bu inşaatları yapamayacağız. Sizlere değişik tekliflerimiz var." diye yeni teklifler getirdiler..

 

Tamam..Teklif var da, biz size büyük paralar ödedik.. Bize, Noter sözleşmesi de yapmadınız..Bu sözleşmeler de "Geçersiz" diyorlar..Ortada tapu da yok...Bu durumda aldatılmış ve dolandırılmış olmuyor muyız, diye kendimize soruyoruz...Lütfen, yöneticiler bize güvence versin.. Gücence alamazsak, tüketici mahkemelerine başvurup hakkımızı arayacağız...

 

Biz işte bu güzel
laflara kandık(!)

"Yaz Kış Cennetten Köşe Esenköy

Yalova merkezine yakın yerler arasında yer alan turizm yerlerinden biridir. Özellikle bölgenin ormanlık alanlarının yoğun olması temiz hava almak ve dinlenmek isteyenlerin tercihi olmasını sağlamaktadır. Turistler için farklı aktivite seçenekleri sunan bölge yaz aylarında yoğun talep görmektedir.
Marmara denizi ile
 paralel bir konuma sahiptir.
"

 

TTKD Hukukçuları Ne Diyor?
Kısa ve öz:
"Dava açın, paranızı geri almak için hukuk mücadelesi verin... 6502 sayılı üketici Kanunu sizi koruyor.. Tüketici koruma derneklerinden hukuksal destek alabilirsiniz..."

TTKD, Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği,
Adresimiz : Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat:9, No:1434 ,
Okmeydanı- Şişli / İSTANBUL     TEL:  0553 856 29 18  http://www.ttkd.org.tr
 e-posta: 
tuketicilerikoruma@yahoo.com                      

Bu web sitesi, Mehmet Barak  tarafından ADOBE MUSE ile gerçekleştirilmiş bir tasarımdır. İzinsiz alıntı yapılamaz