"Altın Marka Tüketici Ödülü" kimin olacak?

*Tespitler, 6502 sayılı TKHK ve ilgili yönetmelik kapsamında, AB Marka Tanıtma Geliştirme Ajansı tarafından yapılıyor ; TTKD ödüle aday gösteriyor.

Önemli bir referans kurumu olduk...
Tavsiye ettiğimiz ürünleri rahatlıkla tüketebilirsiniz... TTKD nin 30 yıllık geçmişinde, laboratuvar çalışmasında binlerce analiz / test-araştırma yapıldı. Binlerce mikro organizma sonucu elde edildi..TTKD,  HACCP kriterlerinde çalıştı, yüzlerce eğitim verdi...Her zaman 1 numara oldu..Türkiye ve Dünya tüketicilerine tavsiye ettiğimiz bazı marka şirketler, bu haberi milyonlarca gazete baskısı ve çok dakikalar içeren TV reklamları ile kamuoyuna duyurdular.. Bazı gazete kupürlerini geçmişe dönük "Zaman tüneli" içinde sunuyoruz.

Kaliteli mal ve hizmetleri araştırarak, kıyaslayarak sunmak; eksikliklerin giderilmesine katkı sağlamak bizim görevimiz içindedir. Bu ürünleri biz tüketiyoruz. Türkiye'nin ilk tüketicileri koruma girişimiyiz. TTKD, Türkiye' nin ilk tüketici derneğidir.

İşte referanslarımız, yeterli mi?

* Türkiye' nin en ünlü markaların üzerinde TTKD logoları var...

 

Çünkü TTKD, bir tüketici örgütüdür. Gelen tüketici şikayetlerini dikkate alarak bir değerlendirme yapıyor..

 

* Hiç veya an az şikayet alanlar, tüketiciye saygı gösterenler bu ödüle talip olabilir. Değilse, gelmesinler..

*Tüketiciye "Saygılı olmak", 6502 sayılı TKHK' na saygı göstermek demektir. Ülkemizde esasen her kes tüketicidir. Bir mal ve hizmet üreten kişi, tüzel veya özel, diğer tüm mal ve hizmet satın almasında "Tüketici" kimliğini taşımaktadır.

İşte tüketicinin gurur duyduğu "ödüllü ve tavsiye edilen"  bazı markalarımız:

 

Adresimiz : Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat:9, No:1434 , Okmeydanı- Şişli / İSTANBUL 
   TEL:  0535 013 35 40 - 0553 856 29 18 ( WhatSapp üzerinden şkayetllerinizi yazın, evraklarınızın fotokopisini gönderin, inceleyip, size döneceğiz.   http://www.ttkd.org.tr    e-mail:sikayetler1@gmail.com  
 e-mail:
tuketicilerikoruma@yahoo.com                      

Bu web sitesi, ADOBE MUSE ile gerçekleştirilmiş bir tasarımdır. İzinsiz alıntı yapılamaz